Observator » Sport » Banca l-a nenorocit! Un pensionar are nevoie de 10 vieţi pentru a-şi plăti datoriile

Banca l-a nenorocit! Un pensionar are nevoie de 10 vieţi pentru a-şi plăti datoriile

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.01.2014, 13:40 | Modificat la 18.01.2014, 13:48

Un pensionar de 70 de ani din Botoşani a primit o veste groaznică. E dator vândut la bănci!

Nu doar că nu-şi va putea achita datoriile, dar mai are nevoie de încă 10 vieţi pentru a îşi putea plăti cele 7 milioane de lei. Bărbatul este dator la bănci pentru următorii 700 de ani!

De zece ani, bărbatul nu şi-a mai putut plăti datoriile, aşa că executorii judecătoreşti l-au lăsat fără jumătate din pensie, informează Antena 3. 

Mai multe detalii aici

Articolul continuă după reclamă

foto: thescrib.com