Observator » Sport » Barboianu s-a inteles cu Dinamo

Barboianu s-a inteles cu Dinamo

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.02.2011, 20:08 | Modificat la 18.06.2018, 14:45

Oltenii se lauda degeaba ca refuza sa joace la dusmanii din Capitala! Barboianu a batut plama cu Dinamo cu care s-a inteles pana la vara.

Oltenii se lauda degeaba ca refuza sa joace la dusmanii din Capitala! Barboianu a batut plama cu Dinamo cu care s-a inteles pana la vara.