Observator » Sport » "Cainii" la soare

"Cainii" la soare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.01.2011, 20:19 | Modificat la 18.06.2018, 13:40

Dinamovistii isi fac singuri curaj sa suporte 22 de zile de cantonament. In Antalya este cald si bine, zic oamenii lui Andone care s-au echipat cu carti si laptopuri in Turcia! Andone e baiat bun si le da si mingea!

Dinamovistii isi fac singuri curaj sa suporte 22 de zile de cantonament. In Antalya este cald si bine, zic oamenii lui Andone care s-au echipat cu carti si laptopuri in Turcia! Andone e baiat bun si le da si mingea!