Canicula nu o sperie pe Raluca Olaru la BCR Ladies Open Romania
Canicula nu o sperie pe Raluca Olaru, care a primit un wildcard si este direct pe tabloul principal, la BCR Ladies Open Romania. Raluca s-a antrenat, si in cea mai calduroasa zi din an, in care temperaturile au ajuns, la aproape 40 de grade, in Bucuresti. 10 romance s-au calificat, pe tabloul principal al competitiei. Inca opt erau deja acolo, fara sa joace in calificari.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Canicula nu o sperie pe Raluca Olaru, care a primit un wildcard si este direct pe tabloul principal, la BCR Ladies Open Romania. Raluca s-a antrenat, si in cea mai calduroasa zi din an, in care temperaturile au ajuns, la aproape 40 de grade, in Bucuresti. 10 romance s-au calificat, pe tabloul principal al competitiei. Inca opt erau deja acolo, fara sa joace in calificari.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰