Observator » Sport » Clujenii nu au avut bani de taxi

Clujenii nu au avut bani de taxi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.08.2011, 20:09 | Modificat la 07.07.2018, 11:45

Jucatorii Universitatii Cluj au avut un soc la intoarcerea in tara, dupa amicalul pierdut cu Lazio. Ardelenii s-au speriat de tarifele taximetristilor bucuresteni din zona aeroportului. Clujenii si-au incercat norocul cu mai multe firme de taxi, pentru a gasi o cursa ieftina pana la mall.

Jucatorii Universitatii Cluj au avut un soc la intoarcerea in tara, dupa amicalul pierdut cu Lazio. Ardelenii s-au speriat de tarifele taximetristilor bucuresteni din zona aeroportului. Clujenii si-au incercat norocul cu mai multe firme de taxi, pentru a gasi o cursa ieftina pana la mall.