Observator » Sport » Cormoranii s-au tras in poza cu Palatul Parlamentului

Cormoranii s-au tras in poza cu Palatul Parlamentului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.12.2010, 20:23 | Modificat la 13.06.2018, 11:40

Cormoranii s-au tras in poza cu Palatul Parlamentului. Roy Hodgson si-a trimis jucatorii la plimbare prin Bucuresti, iar cea mai mare cladire de acest gen din lumea le-a atras atentia lui Pepe Reina si compania.

Cormoranii s-au tras in poza cu Palatul Parlamentului. Roy Hodgson si-a trimis jucatorii la plimbare prin Bucuresti, iar cea mai mare cladire de acest gen din lumea le-a atras atentia lui Pepe Reina si compania.