Observator » Sport » Del Bosque si-a scos echipa la iarba verde

Del Bosque si-a scos echipa la iarba verde

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.07.2012, 19:50 | Modificat la 03.02.2021, 20:07

La Madrid, langa stadionul Santiago Bernabeu 40 de mii de spanioli asista la finala. La Kiev, Del Bosque si-a scos echipa la iarba verde. La Roja s-a plimbat prin padure, la cativa pasi de locul unde sunct cazati. Chiar si la un moment de relaxare, Pique nu s-a despartit de telefon. Probabil la celalalt capat era iubita Shakira.

La Madrid, langa stadionul Santiago Bernabeu 40 de mii de spanioli asista la finala. La Kiev, Del Bosque si-a scos echipa la iarba verde. La Roja s-a plimbat prin padure, la cativa pasi de locul unde sunct cazati. Chiar si la un moment de relaxare, Pique nu s-a despartit de telefon. Probabil la celalalt capat era iubita Shakira.