Observator » Sport » Dinamovistii sunt gata de munca

Dinamovistii sunt gata de munca

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.06.2011, 20:07 | Modificat la 19.06.2018, 08:30

Dinamovistii s-au trezit cu noaptea-n cap. Pana la ora 8, cainii au raspuns "prezent" la vizita medicala. Haita n-a fost, insa, completa. 12 jucatori sunt inca in vacanta. Mai au liber pana pe 20 iunie, dupa convocarile de la echipele nationale. Dinamovistii n-au mai petrecut ca in alti ani si n-au facut excese. S-au prezentat in forma la medic si sunt gata de munca.

Dinamovistii s-au trezit cu noaptea-n cap. Pana la ora 8, cainii au raspuns "prezent" la vizita medicala. Haita n-a fost, insa, completa. 12 jucatori sunt inca in vacanta. Mai au liber pana pe 20 iunie, dupa convocarile de la echipele nationale. Dinamovistii n-au mai petrecut ca in alti ani si n-au facut excese. S-au prezentat in forma la medic si sunt gata de munca.