Observator » Sport » Djakaridja Kone, trimis la Dinamo II

Djakaridja Kone, trimis la Dinamo II

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.01.2010, 20:40 | Modificat la 21.06.2018, 07:20

Djakaridja Kone de la Dinamo a lipsit de la vizita medicala si nu a aparut nici in cantonamentul din Poiana Brasov! Kone a anuntat ca are probleme cu sotia si cu soacra, dar i s-a transmis ca va fi trimis la Dinamo II. Talnar a luat 30 de jucatori in cantonamentul de la munte, care a inceput astazi.

Djakaridja Kone de la Dinamo a lipsit de la vizita medicala si nu a aparut nici in cantonamentul din Poiana Brasov! Kone a anuntat ca are probleme cu sotia si cu soacra, dar i s-a transmis ca va fi trimis la Dinamo II. Talnar a luat 30 de jucatori in cantonamentul de la munte, care a inceput astazi.