Observator » Sport » FCSB anunţă despărţirea de patru jucători

FCSB anunţă despărţirea de patru jucători

FCSB anunţă despărţirea de patru jucători FCSB anunţă despărţirea de patru jucători - Facebook - FCSB
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.06.2026, 14:10 | Modificat la 25.06.2026, 14:17

FCSB a anunţat, miercuri, despărţirea de jucătorii Baba Alhassan, David Kiki, Mamadou Thiam şi Daniel Graovac.

“FCSB anunţă că jucătorii Baba Alhassan, David Kiki, Mamadou Thiam şi Daniel Graovac nu vor continua în tricoul roş-albastru în sezonul 2026-2027.Clubul nostru le mulţumeşte pentru contribuţie şi le urează mult succes în carieră!”, este mesajul grupării bucureştene.

 Alhassan era legitimat la FCSB din ianuarie 2024, David Kiki din iulie 2024, Thiam din august 2025 şi Graovac din iulie 2025.

Articolul continuă după reclamă

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările