Observator » Sport » George Copos nu mai pune presiune pe rapidisti

George Copos nu mai pune presiune pe rapidisti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.06.2011, 20:11 | Modificat la 13.06.2018, 14:25

Nu se mai scfucunda planeta, dar se intoarce lumea cu susul in jos. George Copos nu mai pune presiune pe rapidisti. O fac ei singuri. "Vreau Europa League", zice patronul. "Vrem campionatul", spun jucatorii.

Nu se mai scfucunda planeta, dar se intoarce lumea cu susul in jos. George Copos nu mai pune presiune pe rapidisti. O fac ei singuri. "Vreau Europa League", zice patronul. "Vrem campionatul", spun jucatorii.