Georgia a invins Argentina la IRB Nations Cup

Meci de infarct la IRB Nations Cup, intre Georgia si Argentina! Europenii s-au impus la limita, scor 14-13. Argentinienii au fortat pe final eseul miraculos. La pauza, Gerogia a condus cu 8 - 6. Partea secunda i-a prins pe europeni mai stapani pe arma atacului. In minutul 65 conduceau cu 14 - 6. Argentinienii s-au trezit pe final, dar nu a fost de ajuns. Georgia ramane cu sanse la un loc pe podiumul IRB Nations Cup. Argentina, in schimb, e la a 2-a infrangere, dupa ce in partida inaugurala, a pierdut in fata Portugaliei, 25 - 21.

Când ţineţi post negru, renunţaţi inclusiv la apă?