Observator » Sport » Gigi Becali i-a distrus, pe jucatorii care au pierdut, cu Vasluiul

Gigi Becali i-a distrus, pe jucatorii care au pierdut, cu Vasluiul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.04.2012, 20:01 | Modificat la 17.07.2020, 09:10

S-a dus pe apa Sambetei, tiki taka! Gigi Becali i-a distrus, pe jucatorii care au pierdut, cu Vasluiul, in Ghencea. "Chipciu mort, Tanase mort! Nu se mai duc in cluburi, dar cheama gagici acasa!", i-a certat patronul, in direct, la GSPTV! Nici Guardiola Stoichita, n-a scapat. Fanii i-au cerut demisia!

S-a dus pe apa Sambetei, tiki taka! Gigi Becali i-a distrus, pe jucatorii care au pierdut, cu Vasluiul, in Ghencea. "Chipciu mort, Tanase mort! Nu se mai duc in cluburi, dar cheama gagici acasa!", i-a certat patronul, in direct, la GSPTV! Nici Guardiola Stoichita, n-a scapat. Fanii i-au cerut demisia!