Observator » Sport » Gigi Becali vrea o calificare fara emotii in Europa League

Gigi Becali vrea o calificare fara emotii in Europa League

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.08.2012, 16:07 | Modificat la 23.04.2017, 07:45

Gigi Becali i-a cerut lui Reghe, o calificare fara emotii in Europa League, tocmai din meciul tur, contra lui Spartak Trnava. Patronul din Ghencea, isi doreste ca oamenii lui Reghe, sa castige cu cel putin 2-0, confruntarea cu formatia slovaca. Steaua - Spartak Tarnava este in direct la Antena 1, in aceasta seara, de la 20:45.

Gigi Becali i-a cerut lui Reghe, o calificare fara emotii in Europa League, tocmai din meciul tur, contra lui Spartak Trnava. Patronul din Ghencea, isi doreste ca oamenii lui Reghe, sa castige cu cel putin 2-0, confruntarea cu formatia slovaca. Steaua - Spartak Tarnava este in direct la Antena 1, in aceasta seara, de la 20:45.