Observator » Sport » Gigi face curatenie la Steaua

Gigi face curatenie la Steaua

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.11.2010, 14:04 | Modificat la 15.03.2017, 13:05

Gigi Becali vrea sa faca curatenie la Steaua. Da afara cel putin sase jucatori la iarna. Patronul s-a enervat rau dupa infrangerea de la Bistrita si a zis ca a gresit cand a transferat fotbalistii de la Unirea Urziceni.

Gigi Becali vrea sa faca curatenie la Steaua. Da afara cel putin sase jucatori la iarna. Patronul s-a enervat rau dupa infrangerea de la Bistrita si a zis ca a gresit cand a transferat fotbalistii de la Unirea Urziceni.