Imaginea zilei vine astăzi din Darabani, județul Botoșani, acolo unde fotbaliștii din orașul lui Răzvan Burleanu, președintele FRF, au avut meci cu echipa locală. Jucătorii lui Aerostar Bacău au avut o revenire de senzație după ce au fost conduși cu 3-0 până în minutul 57.

Imaginea zilei vine astăzi din Darabani, județul Botoșani, acolo unde fotbaliștii din orașul lui Răzvan Burleanu, președintele FRF, au avut meci cu echipa locală.

Jucătorii lui Aerostar Bacău au avut o revenire de senzație după ce au fost conduși cu 3-0 până în minutul 57.

Echipa din Bacău a reușit să egaleze până la sfârșitul partidei și meciul s-a încheiat 3-3.

La finalul jocului, fotbaliștii oaspeților au fost surprinși în ipostaze rare pentru un meci de eșalon trei de către reporterii portalului local darabaneni.ro.

Aceștia au plecat de la arena din cel mai nordic oraș al României cu căruța pentru că autocarul lor se afla la o distanță destul de mare de stadion.

35 de lei kilogramul de carne de miel înainte de Paşte. Consideraţi preţul acceptabil?

Observator » Sport » IMAGINEA ZILEI. Fotbaliștii din orașul președintelui FRF au plecat de la meci cu... căruța - GALERIE FOTO