Instructorul de fitness, Marius Moraru, ne arată cum putem face un set complet de exercitii acasă
Latinii ziceau "minte sănătoasă în corp sănătos", iar în perioada aceasta este esenţial să ne păstrăm echilibrul psihic. Aşa că, dacă tot avem timp liber, facem sport.cât mai mult sport.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Latinii ziceau "minte sănătoasă în corp sănătos", iar în perioada aceasta este esenţial să ne păstrăm echilibrul psihic. Aşa că, dacă tot avem timp liber, facem sport.cât mai mult sport.
Am văzut deja că putem face zumba, aerobic, fitness cu copilul.dar acum avem o sugestie pentru cei care nu au în casă nici copii, nici accesorii specifice antrenamentelor fizice.
Instructorul de fitness, Marius Moraru, ne arată cum putem face un set complet de exercitii folosind bidoane cu apă, cratiţe sau vase termo-rezistente.
Aflaţi detaliile din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰