Observator » Sport » Jucatorii de la Napoli se dau in barci

Jucatorii de la Napoli se dau in barci

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.07.2011, 20:09 | Modificat la 19.06.2018, 09:05

Jucatorii de la Napoli se antreneaza pentru Liga Campionilor la rafting. Doua ore a durat distractia gandita de antrenorul Mazzari. Vedeta Hamsik nu s-a dat la o parte si a luat si el portia de adrenalina de pe raul Noce din statiunea Trentino. Traseul a fost unul serios. 15 kilometri in aval, pe o portiune pe care anul trecut s-a tinut campionatul european la acest sport.

Jucatorii de la Napoli se antreneaza pentru Liga Campionilor la rafting. Doua ore a durat distractia gandita de antrenorul Mazzari. Vedeta Hamsik nu s-a dat la o parte si a luat si el portia de adrenalina de pe raul Noce din statiunea Trentino. Traseul a fost unul serios. 15 kilometri in aval, pe o portiune pe care anul trecut s-a tinut campionatul european la acest sport.