Jucatorii dinamovisti au bagat petarde in incinta stadionului
Dinamo poate pierde derby-ul cu Steaua la masa verde. Jucatorii dinamovisti le-au oferit suporterilor petarde, inainte de partida. Elevii lui Andone au aruncat catre suporteri mai multe fulare si mingi. Unul din fulare a ajuns la un jandarm, care a descoperit ca in el erau ascunse mai multe petarde. Printre cei care au aruncat fulare, catre suporteri au fost, Torje, Bakaj si Gaman.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Dinamo poate pierde derby-ul cu Steaua la masa verde. Jucatorii dinamovisti le-au oferit suporterilor petarde, inainte de partida. Elevii lui Andone au aruncat catre suporteri mai multe fulare si mingi. Unul din fulare a ajuns la un jandarm, care a descoperit ca in el erau ascunse mai multe petarde. Printre cei care au aruncat fulare, catre suporteri au fost, Torje, Bakaj si Gaman.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰