Observator » Sport » La Dinamo este criza

La Dinamo este criza

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.10.2010, 07:48 | Modificat la 27.04.2017, 17:15

"Trebuie sa castigam, meciul cu Steaua. Altfel, totul va fi pierdut" avertizeaza, antrenorul dinamovistilor, Ioan Andone, dupa ce echipa sa, a pierdut meciul, cu Otelul Galati. Cu 14 puncte, Dinamo este, pe locul 6, in campionat, la 8 puncte, in spatele, liderului Otelul.

"Trebuie sa castigam, meciul cu Steaua. Altfel, totul va fi pierdut" avertizeaza, antrenorul dinamovistilor, Ioan Andone, dupa ce echipa sa, a pierdut meciul, cu Otelul Galati. Cu 14 puncte, Dinamo este, pe locul 6, in campionat, la 8 puncte, in spatele, liderului Otelul.