Observator » Sport » Lui Barboianu i-ar fi placut sa fie reporter

Lui Barboianu i-ar fi placut sa fie reporter

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.03.2011, 20:12 | Modificat la 18.06.2018, 15:25

"Am primit mesaje de amenintare de cand sunt la Dinamo!" spune Fane Barboianu, care, impreuna cu Gaman, s-au facut din lei, caini. Daca nu ar fi fost fotbalist, lui Barboianu i-ar fi placut sa fie reporter la Stirile Sportive.

"Am primit mesaje de amenintare de cand sunt la Dinamo!" spune Fane Barboianu, care, impreuna cu Gaman, s-au facut din lei, caini. Daca nu ar fi fost fotbalist, lui Barboianu i-ar fi placut sa fie reporter la Stirile Sportive.