Observator » Sport » Luna de cantonament s-a terminat!

Luna de cantonament s-a terminat!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.02.2011, 20:24 | Modificat la 18.06.2018, 14:35

Dinamovistii au ajuns la Bucuresti cu nervii la pamant dupa ce au stat o luna in cantonament, timp in care au jucat 8 meciuri amicale. Andone ii avertizeaza pe atacantii care n-au dat niciun gol in Turcia, Danciulescu si Alexe, ca trebuie sa isi ia revansa in campionat! Antrenorul motiveaza si tristetea elevilor sai si o pune pe seama faptului ca au petrecut Ziua Indragostitilor, departe de familii!

Dinamovistii au ajuns la Bucuresti cu nervii la pamant dupa ce au stat o luna in cantonament, timp in care au jucat 8 meciuri amicale. Andone ii avertizeaza pe atacantii care n-au dat niciun gol in Turcia, Danciulescu si Alexe, ca trebuie sa isi ia revansa in campionat! Antrenorul motiveaza si tristetea elevilor sai si o pune pe seama faptului ca au petrecut Ziua Indragostitilor, departe de familii!