Observator » Sport » Meme Stoica: "Ar fi oribil sa nu trecem de lituanieni"

Meme Stoica: "Ar fi oribil sa nu trecem de lituanieni"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.08.2012, 19:49 | Modificat la 03.02.2021, 22:55

"Ar fi oribil sa nu trecem de lituanieni", spune Meme Stoica inaintea meciului dintre Ekranas si Steaua, care va fi transmis in direct de Antena 1, joi, de la ora 19:45.

"Ar fi oribil sa nu trecem de lituanieni", spune Meme Stoica inaintea meciului dintre Ekranas si Steaua, care va fi transmis in direct de Antena 1, joi, de la ora 19:45.