Observator » Sport » Mesajul suporterilor rapidisti pentru Adrian Porumboiu

Mesajul suporterilor rapidisti pentru Adrian Porumboiu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.12.2011, 20:04 | Modificat la 22.04.2017, 18:30

"Hai, nea Adi, sa facem performanta, scapa-ne de Copos", e mesajul suporterilor rapidisti pentru Adrian Porumboiu, dupa ce George Copos a anuntat ca vinde Rapidul pe un leu. E un leu, plus inca 30 de milioane de euro, crede Porumboiu.

"Hai, nea Adi, sa facem performanta, scapa-ne de Copos", e mesajul suporterilor rapidisti pentru Adrian Porumboiu, dupa ce George Copos a anuntat ca vinde Rapidul pe un leu. E un leu, plus inca 30 de milioane de euro, crede Porumboiu.