Observator » Sport » Mititelu s-a dat la Barboianu

Mititelu s-a dat la Barboianu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.05.2011, 08:11 | Modificat la 18.03.2017, 19:20

Scene ca in filmele cu mafioti, intr-o benzinarie din Craiova, cu Mititelu si Barboianu in prim plan! "Mi-a pus mana in gat si mi-a lovit masina" l-a acuzat dinamovistul pe Mititelu la GSP TV. "Nu l-am atins, i-am spus doar sa-i fie rusine" s-a aparat patronul Universitatii.

Scene ca in filmele cu mafioti, intr-o benzinarie din Craiova, cu Mititelu si Barboianu in prim plan! "Mi-a pus mana in gat si mi-a lovit masina" l-a acuzat dinamovistul pe Mititelu la GSP TV. "Nu l-am atins, i-am spus doar sa-i fie rusine" s-a aparat patronul Universitatii.