Observator » Sport » Nopti albe pentru cainii rosii

Nopti albe pentru cainii rosii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.12.2011, 20:13 | Modificat la 07.07.2018, 12:40

Ciobotariu nici nu a avut timp sa vada ca e atacat din toate partile, dupa ce Dinamo a pierdut cu Steaua. Si nici nu a bagat de seama cu unii ii cer capul. Antrenorul lui Dinamo a avut de munca in vestiar: a fost ocupat sa le ridice moralul jucatorilor, suparati ca i-a batut chiar marele dusman. Cainii lui Ciobi nu au dormit deloc bine in ultimele doua nopti din cauza stelistilor.

Ciobotariu nici nu a avut timp sa vada ca e atacat din toate partile, dupa ce Dinamo a pierdut cu Steaua. Si nici nu a bagat de seama cu unii ii cer capul. Antrenorul lui Dinamo a avut de munca in vestiar: a fost ocupat sa le ridice moralul jucatorilor, suparati ca i-a batut chiar marele dusman. Cainii lui Ciobi nu au dormit deloc bine in ultimele doua nopti din cauza stelistilor.