Observator » Sport » Olaroiu nu lasa Steaua la greu

Olaroiu nu lasa Steaua la greu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.05.2011, 14:11 | Modificat la 22.05.2019, 10:35

Cosmin Olaroiu, antrenorul cu care Steaua a luat ultimul titlu de campioana si a jucat semifinala de Cupa Uefa in 2006, s-a intors in Ghencea! Olaroiu a fost de acord sa preia Steaua dupa demisia lui Cartu si o va pregati pana la finalul campionatului! Gigi spera insa, mai mult! "Jucatorii ma pot convinge sa raman si din vara la Steaua!" spune Cosmin Olaroiu revenit in Ghencea dupa 4 ani. Oli il anunta pe Becali ca nu poate face miracole la Steaua.

Cosmin Olaroiu, antrenorul cu care Steaua a luat ultimul titlu de campioana si a jucat semifinala de Cupa Uefa in 2006, s-a intors in Ghencea! Olaroiu a fost de acord sa preia Steaua dupa demisia lui Cartu si o va pregati pana la finalul campionatului! Gigi spera insa, mai mult! "Jucatorii ma pot convinge sa raman si din vara la Steaua!" spune Cosmin Olaroiu revenit in Ghencea dupa 4 ani. Oli il anunta pe Becali ca nu poate face miracole la Steaua.