Pisa – Palermo 1-1, meci contând pentru etapa a 28-a din Serie B a fost exclusiv în AntenaPLAY.

la 04.03.2023, 17:14

- Profimedia

Pisa – Palermo s-a încheiat la egalitate, 1-1, după o partidă spectaculoasă, care s-a văzut în exclusivitate în AntenaPLAY. Marius Marin și Olimpiu Moruțan au evoluat pentru Pisa, în timp ce Ionuț Nedelcearu s-a aflat în tabăra lui Palermo.

Palermo a deschis scorul prin Di Mariano, în minutul 38, cu o scăriță de efect. Pisa s-a salvat cu cinci minute înainte de final, prin golul lui Sibilli, care a prins un voleu superb de la 16 metri, care s-a oprit aproape de vinclu.

Marius Marin și Ionuț Nedelcearu au fost integraliști pentru echipele lor, în timp ce Olimpiu Moruțan a fost introdus în repriza secundă. Adrian Rus a rămas pe bancă tot meciul. După acest rezultat, Pisa ocupă locul al cincilea, în timp ce Palermo este pe poziția a opta.

35 de lei kilogramul de carne de miel înainte de Paşte. Consideraţi preţul acceptabil?

Observator » Sport » Pisa – Palermo 1-1. Remiză spectaculoasă între Moruțan, Marin și Nedelcearu! Pisa s-a salvat cu un gol fabulos. Meciul a fost live exclusiv pe AntenaPLAY