Observator » Sport » Piti cu posesia, Ilie cu farmecul

Piti cu posesia, Ilie cu farmecul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.08.2010, 20:04 | Modificat la 23.06.2020, 22:10

Cu Piturca, Steaua avea posesie, cu Ilie Dumitrescu are farmec. Gigi dezvaluie ca noul antrenor ii spune nu "domnule", ci "fratele meu"

Cu Piturca, Steaua avea posesie, cu Ilie Dumitrescu are farmec. Gigi dezvaluie ca noul antrenor ii spune nu "domnule", ci "fratele meu"