Observator » Sport » Prima de 100 000 de euro pentru stelisti!

Prima de 100 000 de euro pentru stelisti!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.11.2011, 20:03 | Modificat la 14.06.2017, 17:05

100 000 de euro pentru 3 meciuri! Este suma fabuloasa pe care Gigi Becali le-a promis jucatorilor, daca Steaua bate pe Dinamo, pe CFR si pe Vointa Sibiu! Dar numai in conditiile in care ia si titlul! Pentru campionat, trupa lui Stan mai ia 100 000 de caciula! In schimb, calificarea in Europa League nu se plateste!

100 000 de euro pentru 3 meciuri! Este suma fabuloasa pe care Gigi Becali le-a promis jucatorilor, daca Steaua bate pe Dinamo, pe CFR si pe Vointa Sibiu! Dar numai in conditiile in care ia si titlul! Pentru campionat, trupa lui Stan mai ia 100 000 de caciula! In schimb, calificarea in Europa League nu se plateste!