Observator » Sport » Reghe a cerut prima 5 milioane de euro daca duce echipa in finala Ligii Campionilor

Reghe a cerut prima 5 milioane de euro daca duce echipa in finala Ligii Campionilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.08.2012, 13:46 | Modificat la 27.07.2020, 13:10

Laurentiu Reghecampf este primul antrenor care a pus piciorul in prag la palat. Gigi Becali i-a pus in contract ca vrea 3 milioane de euro daca antrenorul pleaca la alta echipa, inainte de expirarea contractului. Reghe si-a socat insa patronul! I-a cerut prima 5 milioane daca duce echipa in finala Ligii Campionilor. "I-am spus ca e nebun!", a glumit Becali, inainte de Ekranas - Steaua, meciul care se joaca in direct la Antena 1in aceasta seara de la ora 19 si 45 de minute.

Laurentiu Reghecampf este primul antrenor care a pus piciorul in prag la palat. Gigi Becali i-a pus in contract ca vrea 3 milioane de euro daca antrenorul pleaca la alta echipa, inainte de expirarea contractului. Reghe si-a socat insa patronul! I-a cerut prima 5 milioane daca duce echipa in finala Ligii Campionilor. "I-am spus ca e nebun!", a glumit Becali, inainte de Ekranas - Steaua, meciul care se joaca in direct la Antena 1in aceasta seara de la ora 19 si 45 de minute.