Observator » Sport » Reghe si Meme au zdrobit cu 5-1 o selectionata locala, la Marbella

Reghe si Meme au zdrobit cu 5-1 o selectionata locala, la Marbella

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.01.2013, 06:59 | Modificat la 20.12.2020, 00:24

Chiar daca stelistii au pierdut primul amical al anului, staff-ul tehnic al Stelei a spalat rusinea jucatorilor. Reghe, Meme si ceilalti oficiali romani au zdrobit cu 5-1 o selectionata locala, la Marbella. Antrenorul Reghecampf a fost golgeter: a marcat 3 din cele 5 goluri ale echipei sale!

Chiar daca stelistii au pierdut primul amical al anului, staff-ul tehnic al Stelei a spalat rusinea jucatorilor. Reghe, Meme si ceilalti oficiali romani au zdrobit cu 5-1 o selectionata locala, la Marbella. Antrenorul Reghecampf a fost golgeter: a marcat 3 din cele 5 goluri ale echipei sale!