Observator » Sport » S-a desfacut sampania in vestiarul Stejarilor

S-a desfacut sampania in vestiarul Stejarilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.11.2010, 10:22 | Modificat la 01.04.2017, 09:05

Sampania s-a desfacut, la vestiar! Stejarii au continuat, petrecerea, dupa ce, au iesit de pe teren, alaturi de presedintele Federatiei, Alin Petrache.

Sampania s-a desfacut, la vestiar! Stejarii au continuat, petrecerea, dupa ce, au iesit de pe teren, alaturi de presedintele Federatiei, Alin Petrache.