Observator » Sport » S-au antrenat pe ger!

S-au antrenat pe ger!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.12.2010, 23:46 | Modificat la 14.06.2018, 09:45

Stelistii si cormoranii au facut frigul in Ghencea! La ora celor doua antrenamente oficiale au fost minus 4 grade in Bucuresti, iar terenul era inghetat! Si elevii lui Lacatus, si cei ai lui Roy Hodgson, au purtat manusi si caciuli groase!

Stelistii si cormoranii au facut frigul in Ghencea! La ora celor doua antrenamente oficiale au fost minus 4 grade in Bucuresti, iar terenul era inghetat! Si elevii lui Lacatus, si cei ai lui Roy Hodgson, au purtat manusi si caciuli groase!