Scrimera Ana Maria Popescu, despre condiţiilor de la JO: Am ajuns la sală, undeva la Polul Nord dacă ne luăm după temperatură
RIO 2016. Scrimera Ana Maria Popescu a postat, sâmbătă, un mesaj pe o reţea de socializare în care spune că fetele din lotul României au ajuns la sală, ”undeva la Polul Nord” dacă se iau după temperatură, iar prima care va intra în competiţia olimpică este ”Sufleţel”, adică Simona Pop.
![](https://img.observatornews.ro/0/2016/8/6/183336/14704833995e8b173b.jpg?w=1200)
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
RIO 2016. Ana Maria Popescu a postat, sâmbătă, un mesaj pe o reţea de socializare în care spune că fetele din lotul României au ajuns la sală, ”undeva la Polul Nord” dacă se iau după temperatură, iar prima care va intra în competiţia olimpică este ”Sufleţel”, adică Simona Pop.
RIO 2016. ”Am ajuns la sală... undeva la Polul Nord dacă ne luam dupa temperatură. Sufleţel (Simona Pop – n. r.) intră prima în competiţie şi a început deja încălzirea! Să fie o zi cât mai lungăăăă… Vă pupăm!”, a scris Ana Maria Brânză lângă o fotografie cu Simona Pop în sală.
RIO 2016. Simona Gherman, Ana Maria Popescu şi Simona Pop încep sâmbătă, de la ora 15.00, calificările la spadă individual, iar semifinalele şi finalele vor avea loc începând cu ora 22.00.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰