Steaua a batut Timisoara cu 23 la 17 la rugby
Steaua a batut Timisoara cu 23 la 17 la rugby. Steaua a reusit un eseu si a marcat si un drop-gol. Cazan de la Steaua a culcat balonul in terenul de tinta advers. Drumbava a marcat un drop gol spectaculos. Calfeteanu a fost omul cu transformarile pentru Timisoara, care a plecat batuta din Ghencea. Chiar si asa, banatenii au obtinut punctul bonus defensiv si ocupa locul trei al play-off-ului Super Ligii de rugby dupa prima etapa.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Steaua a batut Timisoara cu 23 la 17 la rugby. Steaua a reusit un eseu si a marcat si un drop-gol. Cazan de la Steaua a culcat balonul in terenul de tinta advers. Drumbava a marcat un drop gol spectaculos. Calfeteanu a fost omul cu transformarile pentru Timisoara, care a plecat batuta din Ghencea. Chiar si asa, banatenii au obtinut punctul bonus defensiv si ocupa locul trei al play-off-ului Super Ligii de rugby dupa prima etapa.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰