Observator » Sport » Steaua a plecat in cantonament in Austria

Steaua a plecat in cantonament in Austria

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.06.2012, 19:54 | Modificat la 18.04.2018, 23:15

Steaua a scapat de Geraldo si Iliev si a ramas cu accidentatul Doru Bratu. Reghe l-a luat in cantonament pe noul fundas din Ghencea, chiar daca e in carje. in Austria, stelistii spera sa primeasca vestea ca Wesley e la Steaua.

Steaua a scapat de Geraldo si Iliev si a ramas cu accidentatul Doru Bratu. Reghe l-a luat in cantonament pe noul fundas din Ghencea, chiar daca e in carje. in Austria, stelistii spera sa primeasca vestea ca Wesley e la Steaua.