Observator » Sport » Steaua il ia pe Wesley

Steaua il ia pe Wesley

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.05.2012, 19:50 | Modificat la 03.02.2021, 00:18

Steaua da lovitura! Il ia pe Wesley de la Vaslui. Brazilianul nu mai vrea sa stea la moldoveni. E suparat ca nu a castigat nimic de cand e la echipa lui Porumboiu. "Vreau sa ma bat la titlu!" e anuntul care-i face fericiti pe stelisti.

Steaua da lovitura! Il ia pe Wesley de la Vaslui. Brazilianul nu mai vrea sa stea la moldoveni. E suparat ca nu a castigat nimic de cand e la echipa lui Porumboiu. "Vreau sa ma bat la titlu!" e anuntul care-i face fericiti pe stelisti.