Observator » Sport » Stelistii au dat-o pe matematica! Ros-albastrii si-au calculat punctele

Stelistii au dat-o pe matematica! Ros-albastrii si-au calculat punctele

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.03.2013, 16:05 | Modificat la 27.07.2020, 15:35

Stelistii au dat-o pe matematica! Ros-albastrii si-au calculat punctele si si-au dat seama ca nu le ajung ca sa se considere deja campioni. Mai sunt 11 meciuri pana la finalul campionatului, asa ca Reghe nici nu vrea sa auda de petrecere!

Stelistii au dat-o pe matematica! Ros-albastrii si-au calculat punctele si si-au dat seama ca nu le ajung ca sa se considere deja campioni. Mai sunt 11 meciuri pana la finalul campionatului, asa ca Reghe nici nu vrea sa auda de petrecere!