Observator » Sport » Stelistii au interzis la pizza!

Stelistii au interzis la pizza!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.12.2010, 20:10 | Modificat la 17.03.2019, 22:35

Duckadam a plecat la plimbare prin Napoli. Este prima oara cand presedintele ajunge in orasul din Sudul Italiei. "Este frumos, dar este plin de gunoaie!", a remarcat fostul portar, care spune ca nu napoletanii fac cea mai buna pizza, ci americanii!

Duckadam a plecat la plimbare prin Napoli. Este prima oara cand presedintele ajunge in orasul din Sudul Italiei. "Este frumos, dar este plin de gunoaie!", a remarcat fostul portar, care spune ca nu napoletanii fac cea mai buna pizza, ci americanii!