Observator » Sport » Stelistii sunt suparati

Stelistii sunt suparati

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.09.2010, 14:02 | Modificat la 06.03.2017, 06:40

Stelistii sunt inca suparati pe Ilie Dumitrescu, care n-a stat decat o luna la echipa. Noul antrenor a inceput munca in Ghencea. Steaua e deja la al doilea antrenament cu Edi Iordanescu, care ii va tine pe jucatori in cantonament pana maine. Ros-albastrii n-au voie sa dea din casa. Le-a interzis inlocuitorul lui Ilie Dumitrescu.

Stelistii sunt inca suparati pe Ilie Dumitrescu, care n-a stat decat o luna la echipa. Noul antrenor a inceput munca in Ghencea. Steaua e deja la al doilea antrenament cu Edi Iordanescu, care ii va tine pe jucatori in cantonament pana maine. Ros-albastrii n-au voie sa dea din casa. Le-a interzis inlocuitorul lui Ilie Dumitrescu.