U Craiova - FC Brasov 1-2
Craiova e aproape de o noua rusine dupa 1 la 2 acasa cu sperietoarea Stelei, FC Brasov! Doar un miracol i-ar mai putea salva pe olteni de la a doua retrogradare din ultimii 6 ani! Craiova e prima sub linia care duce in esalonul secund cu 6 puncte mai putine decat Gloria Bistrita
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Craiova e aproape de o noua rusine dupa 1 la 2 acasa cu sperietoarea Stelei, FC Brasov! Doar un miracol i-ar mai putea salva pe olteni de la a doua retrogradare din ultimii 6 ani! Craiova e prima sub linia care duce in esalonul secund cu 6 puncte mai putine decat Gloria Bistrita
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰