Observator » Sport » Victoria Branesti - Dinamo 2-4

Victoria Branesti - Dinamo 2-4

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.11.2010, 23:37 | Modificat la 11.06.2018, 09:05

Victoria Branesti - Dinamo a fost un meci nebun! Alb-rosii au batut cu 4-2, dupa ce au condus cu 3-0. A fost un meci cu. de toate! Multe goluri, un autogol, un penalty si o eliminare!

Victoria Branesti - Dinamo a fost un meci nebun! Alb-rosii au batut cu 4-2, dupa ce au condus cu 3-0. A fost un meci cu. de toate! Multe goluri, un autogol, un penalty si o eliminare!