Observator » Sport » Wesley si Marcos Antonio, prea scumpi pentru Steaua

Wesley si Marcos Antonio, prea scumpi pentru Steaua

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.01.2011, 20:00 | Modificat la 18.06.2018, 13:15

Wesley de la Vaslui si Marcos Antonio de la Rapid ar fi buni pentru Steaua, daca nu ar fi asa de scumpi! Salariile lor de peste 300.000 de euro pe an nu se potrivesc cu reforma finaciara impusa de Becali in Ghencea!

Wesley de la Vaslui si Marcos Antonio de la Rapid ar fi buni pentru Steaua, daca nu ar fi asa de scumpi! Salariile lor de peste 300.000 de euro pe an nu se potrivesc cu reforma finaciara impusa de Becali in Ghencea!