Observator » Campanii » Campania "Lacrimi pentru ingeri" continua

Campania "Lacrimi pentru ingeri" continua

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.08.2010, 13:12 | Modificat la 23.01.2020, 21:50

Jurnalistii de la Observator si Antena 3 au initiat campania "Lacrimi pentru ingeri", prin care au solicitat Guvernului Romaniei instituirea doliului national in memoria copiilor care au murit in urma incendiului de la Maternitatea Giulesti. Facem un apel si la dumneavoastra, sa tinem un moment de reculegere, in aceasta seara, la ora 10.

Jurnalistii de la Observator si Antena 3 au initiat campania "Lacrimi pentru ingeri", prin care au solicitat Guvernului Romaniei instituirea doliului national in memoria copiilor care au murit in urma incendiului de la Maternitatea Giulesti. Facem un apel si la dumneavoastra, sa tinem un moment de reculegere, in aceasta seara, la ora 10.