Observator » Campanii » Observator continuă campania Avem o ţară frumoasă, dar cum ajungem la ea?

Observator continuă campania Avem o ţară frumoasă, dar cum ajungem la ea?

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.07.2019, 11:39 | Modificat la 28.07.2019, 12:05

Locuri minunate pe care nu le exploatăm la adevărata valoare. Drumuri care suferă din cauza nepăsării autorităţilor şi care ar trebui să ducă la obiective turistice unice. Avem o ţară frumoasă, dar cum ajungem la ea?

Locuri minunate pe care nu le exploatăm la adevărata valoare. Drumuri care suferă din cauza nepăsării autorităţilor şi care ar trebui să ducă la obiective turistice unice. Avem o ţară frumoasă, dar cum ajungem la ea?