Observator » Evenimente » Încă 3 cazuri de coronavirus, în Timiș. 73 de români infectați

Încă 3 cazuri de coronavirus, în Timiș. 73 de români infectați

Încă 3 cazuri de coronavirus, în Timiș. 73 de români infectați
Veronica Micu | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.03.2020, 15:00 | Modificat la 13.03.2020, 15:04

Grupul de Comunicare Strategică a informat că încă 3 români au fost confirmați cu coronavirus. Astfel, numărul total al îmbolnăvirilor, la nivel național, a ajuns la 73.

Grupul de Comunicare Strategică a informat că încă 3 români au fost confirmați cu coronavirus. Astfel, numărul total al îmbolnăvirilor, la nivel național, a ajuns la 73.

Este vorba despre:

- Femeie 40 de ani, carantinată la Timișoara

Articolul continuă după reclamă

- Femeie 50 de ani, carantinata in Timișoara.

- Femeie, 33 de ani din Timiș.

Numărul cazurilor de coronavirus în România a ajuns la 73.

Pe acelaşi subiect