Observator » Evenimente » Autobuz plin de călători, inundat după furtuna din București: ”Ne ia apa” (Video)

Autobuz plin de călători, inundat după furtuna din București: ”Ne ia apa” (Video)

Autobuzul inundat după furtună Un autobuz plin cu călători s-a inundat după furtuna din București - Facebook/Bukurestiul
Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.05.2019, 19:23 | Modificat la 24.05.2019, 19:36

Un autobuz plin de călători a fost inundat după furtuna care a lovit Bucureștiul și județul Ilfov, vineri seară. Incidentul a fost filmat de martori.

Un autobuz plin de călători a fost inundat după furtuna care a lovit Bucureștiul și județul Ilfov, vineri seară. Incidentul a fost filmat de martori.

Un călător a surprins imagini cu autobuzul plin de apă. Mașina traversa în acel moment o stradă inundată de furtuna de vineri seară.

Neputincioși, călătorii și-au ridicat picioarele de pe podea, încercând să se protejeze de apa murdară care a inundat autobuzul.

Articolul continuă după reclamă

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările

Pe acelaşi subiect

Zeci de străzi au fost inundate în București și Ilfov în urma furtunii de vineri. Cel mai grav a fost în Pantelimon, unde apa a intrat în peste 100 de case.