Cinematograf 3D în Bistriţa Năsăud
A fost inaugurată cel mai modern cinematograf din judeţul Bistriţa-Năsăud. Noua sală promite să le aducă localnicilor cea mai bună experienţă cinematografică, mai multe filme şi tehnoologii de ultimă oră. Investiţia se ridică la peste un milion de euro şi reprezintă un vis împlinit pentru toţi cinefilii.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
A fost inaugurată cel mai modern cinematograf din judeţul Bistriţa-Năsăud. Noua sală promite să le aducă localnicilor cea mai bună experienţă cinematografică, mai multe filme şi tehnoologii de ultimă oră. Investiţia se ridică la peste un milion de euro şi reprezintă un vis împlinit pentru toţi cinefilii.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰