Observator » Evenimente » Mugur Mihăescu și familia lui, infectați cu Omicron. "Toţi suntem vaccinaţi"

Mugur Mihăescu și familia lui, infectați cu Omicron. "Toţi suntem vaccinaţi"

Mugur Mihăescu și familia lui, infectați cu Omicron. "Toţi suntem vaccinaţi" - Facebook
Monica Palade | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.01.2022, 12:06 | Modificat la 08.01.2022, 12:07

Actorul Mugur Mihăescu şi familia sa s-au infectat cu noua tulpină de coronavirus. Comediantul recunoaşte că toţi au fost vaccinaţi şi că au simptome uşoare.

„Eu da, am Omicron. Eu m-am testat, am făcut un test acasă cred că am şi eu Omicron. Am un guturai din ăsta. Nevastă-mea tocmai a făcut Omicron, fiica mea tocmai a făcut, fratele meu tocmai a făcut Omicron", a declarat actorul.

Mugur Mihăescu a confirmat că are Omicron

Mugur Mihăescu mai spune că se află în izolare alături de familia sa, care de asemenea este pozitivă la Omicron.

Articolul continuă după reclamă

"Da, eu acum am Omicron, e un guturai, stau în casă, că nu ies afară de nebun. Toți sunt vaccinați. Am fost pe rând toți vaccinați. Eu sunt vaccinat, cu toată familia mea. Pe toți prietenii mei vaccinați i-a lovit Omicron, e un guturai”, a completat vedeta.